Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Mobilní aplikace EasyJet a letiště v Ruzyni

Easyjet, en.wikipedia.orgNízkonákladová společnost EasyJet, která je známá levnými letenkami převážně do evropských destinací představila změny na své oceněné mobilní aplikaci, jež byla vyvinuta díky spolupráci s Flightradar24 a vylepšení spočívá v přidání funkce – sledování letadel v reálném čase. Software využívá gps informace z více než 240 letadel společnosti Easyjet. Aplikaci dosud využívá přes 800tis. cestujících týdně. S pomocí funkce Flight Tracker uvidíte přesnou polohu letadla a přátelé cestujících tak můžou vidět, kde se letadlo s vámi nachází dokonce až 3 hodiny před odletem. Doposud proběhlo 14,5 mil. stažení. Aplikace je ke stažení v App Store.

 

Flight tracker na webu EasyJet
Na tomto odkazu najdete video k aplikaci EasyJet: http://we.tl/74Bq5fiDTC

 

Mobilní aplikace pražského letiště 

Jestliže často využíváte služeb pražského letiště Ruzyň mohla by vás zajímat oficiální mobilní aplikace Letiště Václava Havla Praha, mobilkterá umí mnoho užitečných funkcí jako je vyhledání optimální cesty městské dopravy na letiště, aktuální přehled o příletech a odletech, informace o parkovacích místech, přehledu obchodů, restaurací, VIP služeb, odbavení aj. Aplikace pro android i apple je ke stažení na webu prg.aero.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.