Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Můžeme se těšit na nízké ceny letenek do italských Benátek

BenátkyNízkonákladová letecká společnost easyJet nabídne cestujícím novou linku Praha – Benátky. První let je naplánován na 2. února 2016. Lety budou probíhat třikrát týdně a to v úterý, ve čtvrtek, v sobotu. Očekáváme nízké ceny letenek, jak jsme u tohoto dopravce zvyklí. Letenky do města gondol by měly být dostupné od 6. října. 2015 na webových stránkách letecké společnosti www.easyJet.com.

Nová letecká linka usnadní cestujícím poznat tohle turisticky atraktivní místo. Benátky (italsky Venezia) je hlavním městem území Benátsko a nachází se na ostrovech, kde historický střed města stojí na dřevěných kůlech uprostřed lagun. Z Benátek je snadná cesta do okolních měst.  Zhruba 30 kilometrů do Padovy, nebo přibližně 105 km do Verony. V roce 1987 byly Benátky přidány jako kulturní památka do seznamu UNESCO.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.