Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nabídka lyžařům od Wizzair

Wizzair sleva, www.radicestujeme.euNízkonákladová letecká společnost Wizzair nabízí slevu na přepravu sportovního vybavení ve výši 411 Kč. Sleva je platná při každé rezervaci realizované v období od 20. 11. do 23. 12. 2015 na každý rezervovaný kus sportovního vybavení. Jestliže vaše rezervace obsahuje lyže apod. a máte zájem využít slevy, zadejte na stránce výběru kód “GOSKI” WIZZ.

Tato promo akce se nevztahuje na rezervaci převozu sportovního vybavení přidaného k rezervaci po dokončení původní rezervace. Počet míst k dispozici je omezený. Na tomto odkazu naleznete informace o přepravě sportovní výbavy u wizzair.com.  Sleva je tedy platná pouze pro nové rezervace a pro max. 10 pasažérů.

Slevový Kod: “GOSKI” WIZZ.

 


Vložil/a: Daniel Česák 23.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.