Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Navigační chytré boty Easyjet

Easyjet, www.radicestujeme.euLetecká společnost Easyjet ukázala veřejnosti prototyp chytrých kecek pojmenovaných Sneakairs se zabudovaným GPS čipem. Inteligentní boty se prostřednictvím bluetooth spojí s aplikací v telefonu a navigují své nositele pomocí aktivace malých vibračních senzorů zabudovaných přímo v botách.  

Tato nová technologie by pomohla turistům poznat památky bez nutnosti, aby byli odkázáni na mapu, nebo stálé sledování jejich chytrých telefonů. Jeví se jako ideální pomůcka pro nalezení cesty zpět do hotelů po bujaré noci v neznámé lokalitě.

Prototyp inteligentních kecek budoucnosti byl testován v barcelonských ulicích v oblasti Gracia, testeři se mohli těšit z krásy památek, aniž by museli nahlížet do mapy k navigaci ve městě.

Easyjet, www.radicestujeme.eu

Easyjet, www.radicestujeme.eu

Easyjet, www.radicestujeme.eu

Vložil/a: Daniel Česák 13.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.