Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Neradi se nudíte? Proleťte se balonem!

Foto, en.wikipedia.orgKdyž se mě různí lidé při různých příležitostech ptají, co ráda dělám ve volném čase, jedním dechem odpovídám, že se hlavně nerada nudím a od toho se pak odvíjí všechny moje další aktivity. Kromě klasického sportování, jízdě na in-line bruslích, běhu, lyžování, procházek po krásné krajině nebo krásami historických center našich malebných měst a městeček ráda zkouším nové adrenalinové zážitky.

Už jako malá jsem se například chtěla proletět balónem. Fascinovaly mě ty obrovské nafouknuté konstrukce, které poletovaly za zvuků specifického syčení vzduchem například nad hradem Bouzov. Každoročně jsem v srpnu přemlouvala rodiče, abychom se vyrazili účastnit oné krásné podívané. A jednoho dne se mi také podařilo si let balónem vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Foto, en.wikipedia.orgKdyž jsem byla větší a pozbyla jsem strachu z výšek a strachu z nových dobrodružství, hlavou se mi vířily myšlenky o tom, že bych mohla vyzkoušet další zážitky. Nachomýtla jsem se tehdy, to bylo na vranovské přehradě při procházce po okolí, k fantasticky vypadajícímu bungee jumpingu. Okamžitě mě to nadchlo a začala jsem pátrat po možnostech, jak si tento divácky velmi přitažlivý zážitek také vyzkoušet. Najednou jsem i já stála na vysokém mostě, ovázaná vším možným jištěním, a od skoku do hloubky mě dělily vteřiny. Naprosto skvělý pocit, který následoval, nedokážu popsat ani s odstupem času.

Každoročně pak od té doby hledám nové možnosti, jak pozvednout hladinu adrenalinu v těle. A díky Allegrii, firmě na zážitky, pro mě není problém nakupovat poukazy na aktivity, které vypadají tak lákavě. Na stránkách www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/ pak hledám také dárky pro podobně smýšlející kamarády. Společně si pak užíváme všemožných bláznivin a já se tedy rozhodně nenudím!

Vložil/a: Daniel Česák 13.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.