Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová letecká linka Bratislava – řecký ostrov Korfu za 60 Euro

KorfuBratislavské letiště Milana Rastislava Štefánika dostane od příštího roku novou linku do Řecka. Low - cost britský dopravce Ryanair nabízí nové letecké spojení mezi Bratislavou a řeckým ostrovem – Korfu jedenkrát týdně a do nové destinace začne Ryanair létat od dubna příštího roku. Zpáteční letenky jsou již teď k dispozici za 60 Euro. Od nového roku přibudu na bratislavském letišti další dva nové spoje Manchester a Brusel. Informace o letenkách naleznete na webu Ryanair.sk.

 

 

mapa

Mapa ostrova Korfu

 

Řecký ostrov Korfu

Je označován jako Smaragdový ostrov a mezi 1500 řeckými ostrovy patří k nejzelenějším, za což vděčí příznivému podnebí, které napomáhá místní subtropické floře. Zelenou barvu mu dává také velké množství olivovníků, které sem v dávné minulosti dovezli Benátčané. Nejvyšším místem na ostrově je hora Pantokrator, která se tyčí do výšky 906 m.n.m. a na jejím vrcholu naleznete  jeden z nejstarších byzantských klášterů ostrova, který nabízí panoramatický výhled na krásy ostrova. Korfu dále poskytuje turistům pozoruhodné pamětihodnosti, klid na písečných a oblázkových plážích, velké množství kaváren, aktivit jako je kanoistika, turistika, potápění u pobřeží aj.

 

Korfu

Ostrov Korfu

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.