Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová letecká linka Bratislava – řecký ostrov Korfu za 60 Euro

KorfuBratislavské letiště Milana Rastislava Štefánika dostane od příštího roku novou linku do Řecka. Low - cost britský dopravce Ryanair nabízí nové letecké spojení mezi Bratislavou a řeckým ostrovem – Korfu jedenkrát týdně a do nové destinace začne Ryanair létat od dubna příštího roku. Zpáteční letenky jsou již teď k dispozici za 60 Euro. Od nového roku přibudu na bratislavském letišti další dva nové spoje Manchester a Brusel. Informace o letenkách naleznete na webu Ryanair.sk.

 

 

mapa

Mapa ostrova Korfu

 

Řecký ostrov Korfu

Je označován jako Smaragdový ostrov a mezi 1500 řeckými ostrovy patří k nejzelenějším, za což vděčí příznivému podnebí, které napomáhá místní subtropické floře. Zelenou barvu mu dává také velké množství olivovníků, které sem v dávné minulosti dovezli Benátčané. Nejvyšším místem na ostrově je hora Pantokrator, která se tyčí do výšky 906 m.n.m. a na jejím vrcholu naleznete  jeden z nejstarších byzantských klášterů ostrova, který nabízí panoramatický výhled na krásy ostrova. Korfu dále poskytuje turistům pozoruhodné pamětihodnosti, klid na písečných a oblázkových plážích, velké množství kaváren, aktivit jako je kanoistika, turistika, potápění u pobřeží aj.

 

Korfu

Ostrov Korfu

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!