Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová letecká linka Praha – Toulouse

ToulouseŠpanělská nízkonákladová letecká společnost Volotea spustí 25. března 2016 novou linku mezi Prahou a francouzským Toulouse. Linka bude obsluhována letadlem Boeing 717 s frekvencí 2 letů týdně (Pondělí, Pátek). Od léta 2016 tak dopravce bude nabízet lety do Nantes, Benátek, Marseille, Bordeaux, Toulouse. Spuštění nové linky má spojitost s vybudováním nové základny v Toulouse. Kapacita letu bude 125 míst a letenky jsou již v prodeji. Cena letenek začíná na 1600 Kč a lze ji ještě snížit využitím členství u Volotea, nebo registrací za kterou obdržíte kredit 10 €.


Jestliže neradi lítáte, máte možnost dostat se do Toulouse autobusem, nebo vlakem. Dvě autobusové společnosti, které nabízí spojení, jsou Student Agency, Eurolines s odjezdy z Prahy a Brna.

 

www.radicestujeme.euUbytování v Toulouse na slušné úrovni je k mání od 600Kč/den. Rezervaci pokoje u booking.com můžete kdykoliv zrušit a neplatíte žádné rezervační poplatky. Přečtěte si informace ohledně zrušení rezervace pokoje, které naleznete ve sloupečku Podmínky nalevo hned vedle typu pokoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.