Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová letecká linka Praha – Toulouse

ToulouseŠpanělská nízkonákladová letecká společnost Volotea spustí 25. března 2016 novou linku mezi Prahou a francouzským Toulouse. Linka bude obsluhována letadlem Boeing 717 s frekvencí 2 letů týdně (Pondělí, Pátek). Od léta 2016 tak dopravce bude nabízet lety do Nantes, Benátek, Marseille, Bordeaux, Toulouse. Spuštění nové linky má spojitost s vybudováním nové základny v Toulouse. Kapacita letu bude 125 míst a letenky jsou již v prodeji. Cena letenek začíná na 1600 Kč a lze ji ještě snížit využitím členství u Volotea, nebo registrací za kterou obdržíte kredit 10 €.


Jestliže neradi lítáte, máte možnost dostat se do Toulouse autobusem, nebo vlakem. Dvě autobusové společnosti, které nabízí spojení, jsou Student Agency, Eurolines s odjezdy z Prahy a Brna.

 

www.radicestujeme.euUbytování v Toulouse na slušné úrovni je k mání od 600Kč/den. Rezervaci pokoje u booking.com můžete kdykoliv zrušit a neplatíte žádné rezervační poplatky. Přečtěte si informace ohledně zrušení rezervace pokoje, které naleznete ve sloupečku Podmínky nalevo hned vedle typu pokoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!