Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová letecká linka z Prahy do Egypta

Pláž - Marsa AlamEgyptský nízkonákladový dopravce Air Cairo nabídne nové letecké spojení mezi letištěm Václava Havla a egyptským Marsa Alam. Leteckou linku můžete využít od 1. Listopadu 2015. Kapacita letu je 174 cestujících a poletíte Airbusem A320. V ceně letenky (ekonomická třída) je zahrnuta přeprava dvou kusů zavazadel (každé 23kg) a příručního zavazadla o maximální hmotnosti 8kg.

Město Marsa Alam leží na pobřeží Rudého moře a patří mezi nejoblíbenější turistické lokality v Egyptě, obzvláště pak mezi potápěčskou komunitou. Omrzí-li vás vodní radovánky, zajeďte se podívat na safari, nebo do národního parku Gebel Elba. Díky své poloze a vysokým teplotám můžete oblast navštívit i v zimním období.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.