Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová linka Praha – Šanghai od dubna

ChinaLetecká společnost z nejlidnatější země světa China Eastern Airlines nabízí nové spojení mezi pražskou Ruzyní a Šanghají od dubna příštího roku. V září tohoto roku uvedl do provozu leteckou linku již jiný čínský dopravce Hainan Airlines, který provozuje spojení do Pekingu. Zvýšení počtu leteckých spojů mezi Českou republikou a Čínou není jistě náhodný a je způsoben zvýšením ekonomické aktivity mezi oběma stranami a předpokládaným zvýšením investic Číny v Čechách. Linka bude obsluhována letouny typu Airbus A330–200 s předpokládanou délkou letu 12 hodin. Letadla čínské aerolinky budou na dálkových spojích létat třikrát za týden (úterý, čtvrtek, sobota).

 

Nabídka všech kategorií ubytování v Číně od booking.com.

 


Vložil/a: Daniel Česák 08.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.