Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nové lety s ČSA v příštím roce

čsa - letadlo, www.radicestujeme.euLetecká společnost ČSA začala s prodejem letenek na nových, nebo znovuobnovených linkách, které začnou lítat v roce 2016. Aerolinka nabídne od 22. Dubna až 5 letů týdně do britského Birminghamu, od 27. Dubna 4 lety týdně do chorvatského Záhřebu, od 3. května 3 lety týdně do italské Pisy a od 11. června 2 lety týdně na Maltu, na Island do Keflavíku (2x týdně), do hlavního města Bosny a Hercegoviny Sarajeva (4x týdně), do ruských měst Ufy (2x týdně) a Kalingradu (4x týdně), Kazaně (3x týdně), do běloruského Minsku (4x týdně) a ukrajinské Oděsy (3x týdně), do hlavního města Makedonie - Skopje (3x týdně). Zahájené linky budou sezónní nebo podle vývoje poptávky.

Vložil/a: Daniel Česák 01.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.