Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nové nízkonákladové zájezdy Eurowings

ZájezdyEurowings představují „Eurowings Holidays“, značku zaměřenou na turismus, vytvořenou na základě spolupráce Eurowings a Tropo. Vysoce kvalitní nízkonákladové zájezdy lze rezervovat na www.eurowings.com/holidays. Díky tomu jsou stránky Eurowings rozšířeny na cestovatelský portál s komplexní nabídkou.

Sestavení nabídky probíhá přes zavedenou cestovní kancelář Tropo z Hamburku. Již se startem „Eurowings Holidays“ je v nabízeném portfoliu více než 15 000 hotelů, z nichž všechny mají dle Holidaycheck hodnocení nejméně 70 procent.

 

  • S „Eurowings Holidays“ zavádějí Eurowings a Tropo novou značku nízkonákladového cestování
  • „Eurowings Holidays“ nabízí cenově dostupné kvalitní cestovní balíčky na pláž i do měst
  • Exkluzivním partnerem je e-commerce expert Tropo

 

Obchodní ředitel společnosti Eurowings, Oliver Wagner, říká: „S našimi novými zájezdy zatraktivníme ještě více nabídku pro naše zákazníky. S Eurowings mohou lidé nejen levně a kvalitně létat, ale mohou si zařídit levně i celou cestu. Základ pro cestování s Eurowings Holidays tvoří naše atraktivní nabídka letů do téměř 150 evropských a světových destinací. Nikde jinde nebude možné objednat si dovolenou s Eurowings lety levněji. Opíráme se o stejnou logiku jako při nabídce letů: Zákazník zaplatí pouze to, co skutečně potřebuje. Doplňkové služby lze přidat v průběhu rezervace.“

 

 

Julius Kirscheneder, obchodní ředitel Tropo, dodává: „Velmi se těšíme na společnou spolupráci s Eurowings. Kombinace Eurowings letů s odborností Tropo zajistí cestujícím profesionálně zorganizovaný a vysoce kvalitní cestovní balíček za rozumnou cenu.“


Program „Eurowings Holidays“ zahrnuje krátké poznávací zájezdy do atraktivních měst i delší zájezdy na nejkrásnější místa na světě. Dovolenou lze rezervovat na www.eurowings.com/holidays. Vedle atraktivních cen letenek získají zákazníci „Eurowings Holidays“ i další výhody: V ceně je zahrnuta přeprava zavazadla o hmotnosti do 23 kg. Členové věrnostního klubu „Boomerang Club“ získají v přepočtu jednu míli za jedno euro.

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.03.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.