Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Novinky na Radicestujeme: leden 2011

Vítáme vás v novém roce a přejeme vám v něm spoustu šťastně procestovaných kilometrů. A abychom vám s tím pomohli, připravujeme pro vás novinky na našem webu. Mezi prvními pak je generování nejlevnějšího ubytování ve vybraných městech jako jsou Paříž, Praha, Londýn, Řím, Dublin, Madrid, Barcelona, Bangkok a spoustu jiných. Podívejte se na to zde. Počet porovnávaných hotelů roste a v tuto chvíli je porovnávano přes 100 000 hotelů.

Již v tomto týdnu pro vás připravujeme možnost psát krátké recenze měst, kde jste byli, a tak se podělit o své zkušenosti s ostatními. Věříme, že tak vznikne ojedinělá databáze reálných zkušeností cestovatelů.

Děkujeme za vaší přízeň, díky níž můžeme cestovatelský web radicestujeme.eu rozvíjet a obohacovat o další funkce a služby.

Vložil/a: Daniel Česák 03.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.