Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Očekávaná svatba prince Villiama a Kate

Očekávaná svatba britského prince Villiama a Kate Middleton bude největší britská událost poslední doby. Proto není divu, že se očekává několika miliardová pozornost lidí z celého světa. Skoro 2000 hostů, včetně korunovaných hlav a šéfů států a vlád, je pozváno na svatbu, která se uskuteční 29. dubna v katedrále Westminsterského opatství.


Na oznámení svatby reagovali například i různí vydavatelé či výrobci anglických suvenýrů. V současnosti se na vás tak v Anglii zamilovaný pár usmívá z obálek časopisů a knih, stejně jako z vlaječek, hrnků a triček v obchodech se suvenýry.

Pokud byste měli zájem se na svatbu jet podívat a pobýt v Londýně pár dní, připravte se na výrazné zdražení ubytování i letenek.  Toto datum bude pro hotely a ostatní ubytování jedinečnou příležitostí, jak si přilepšit.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.