Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Od dneška z Filadelfie do Prahy přímou linkou společnosti American Airlines

Na Ruzyni budou nově přistávat letadla největší letecké společnosti světa - American Airlines. Nová linka bude zajišťovat přímé spojení s Letištěm Václava Havla Praha a Filadelfií každodenně po dobu letního letového řádu (do října).

American Airlines nasadí na trasu letoun typu Boeing 767-300 s kapacitou 209 sedaček ve třech třídách. Očekává se, že linku využije v tomto roce okolo 60 tis. pasažérů v obou směrech.

 

  American Airlines provozuje v průměru 6 700 letů denně, to znamená, že téměř každých deset sekund někde na světě vzlétá do vzduchu letadlo této společnosti. Flotila dopravce zahrnuje víc než  patnáct set letounů. Za minulý rok aerolinka, která je členem aliance Oneworld přepravila 209 milionů cestujících.  
   

 

Web aerolinky: www.aa.com

 

 

 

 

 

 

     
  Letenky do Filadelfie přes vyhledávač Kiwi.com  
     

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.