Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Plánovaná linka Airtrack z Heathrow zrušena

Plánované železniční spojení hlavního londýnského letiště Heathrow s jihozápadním Londýnem bylo zrušeno. Důvodem jsou peníze. BAA není schopná, nebo nechce, financovat tak nákladný projekt bez státní či jiné dotace. Propojení letiště se stanicemi Reading, Guildford a London Waterloo mělo údajně stát až 2 mld. korun.

Plánovaná trasa už dokonce měla své označení a to Heathrow Airtrack. Linku navrhla BAA - společnost vlastnící, jak letiště Heathrow, tak například také neapolské letiště – BAA vlastní šest letišť v Británii a jedno v Itálii.  Mimochodem, tato linka se stala předmětem sporu především kvůli předpokládanému dopadu na místní silniční dopravu, vzhledem k velkému počtu plánovaných přejezdů skrz místní komunikace.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.