Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Podzimní navýšení letů z Prahy do Dubaje

Dubaj, en.wikipedia.orgNavýšení letecké kapacity do SAE můžeme očekávat od 23. září 2015. Pravidelný letecký spoj na trase Praha – Dubaj přináší společnost  Smartwings a letadla budou vzlétat tímto směrem z Letiště Václava Havla v pravidelném intervalu 4 x týdně. O měsíc později bude počet letů navýšen na celkových sedm letů týdně. Letenky si můžete rezervovat na webu dopravce http://www.smartwings.com/cs .

 

tržiště

Tržiště v Dubaji - Deira

 

Proč letět do Dubaje v zimě?  Jedině za výhodnými nákupy.

V Dubaji panuje celoročně teplé počasí a je tak vhodnou destinací i pro vaši podzimní návštěvu za teplem. V létě se drží teploty na 41⁰C a v zimě se pohybují kolem 29⁰C.

Dubaj je známým místem k výhodným nákupům na orientálních trzích, které se nachází většinou ve starodávných částech města. Nejvíce tržišť se nachází ve čtvrti Deira. Co stojí za to vidět na některém z místních tržišť? Obvyklým prodejním artiklem je zlato. Řetízky, prsteny si odváží cestovatelé z celého světa. Skoro na každém rohu můžete být odchyceni místním obchodníkem s kabelkami a podobným tovarem. Necháte-li se, tak jste vtaženi do ukrytých místností, kde vám předvedou velkou nabídku arabských výrobků, voňavek, bot, kabelek aj.

 

Zvažte, jaké ubytování si v Dubaji vyberete. Ceny začínají na 1000 Kč za noc a najdete ho na booking.com.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.