Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Podzimní navýšení letů z Prahy do Dubaje

Dubaj, en.wikipedia.orgNavýšení letecké kapacity do SAE můžeme očekávat od 23. září 2015. Pravidelný letecký spoj na trase Praha – Dubaj přináší společnost  Smartwings a letadla budou vzlétat tímto směrem z Letiště Václava Havla v pravidelném intervalu 4 x týdně. O měsíc později bude počet letů navýšen na celkových sedm letů týdně. Letenky si můžete rezervovat na webu dopravce http://www.smartwings.com/cs .

 

tržiště

Tržiště v Dubaji - Deira

 

Proč letět do Dubaje v zimě?  Jedině za výhodnými nákupy.

V Dubaji panuje celoročně teplé počasí a je tak vhodnou destinací i pro vaši podzimní návštěvu za teplem. V létě se drží teploty na 41⁰C a v zimě se pohybují kolem 29⁰C.

Dubaj je známým místem k výhodným nákupům na orientálních trzích, které se nachází většinou ve starodávných částech města. Nejvíce tržišť se nachází ve čtvrti Deira. Co stojí za to vidět na některém z místních tržišť? Obvyklým prodejním artiklem je zlato. Řetízky, prsteny si odváží cestovatelé z celého světa. Skoro na každém rohu můžete být odchyceni místním obchodníkem s kabelkami a podobným tovarem. Necháte-li se, tak jste vtaženi do ukrytých místností, kde vám předvedou velkou nabídku arabských výrobků, voňavek, bot, kabelek aj.

 

Zvažte, jaké ubytování si v Dubaji vyberete. Ceny začínají na 1000 Kč za noc a najdete ho na booking.com.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!