Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Pojistěte svou rodinu. Cestovní pojištění již od 44 Kč

Earth, en.wikipedia.orgPři cestování po Evropě a do dalších zemí ve zbytku světa se vám vždy vyplatí uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Nepodceňujte to. Mohlo by se vám stát, že vás lékařské ošetření vyjde mnohem dráž, než jste si kdy mysleli.

 

Jak je to s ošetřením v zemích EU?

V tuzemsku si zdravotní pojištění platíte pravidelně, a tím pádem nemáte přehled, kolik stojí běžné ošetření u lékaře nebo na pohotovosti. Samotný převoz sanitkou nebo předepsání léků vás tak může za hranicemi České republiky vyjít i na desetitisíce korun. Pokud se chystáte do zemí EU, platí vám kartička zdravotního pojištění samozřejmě i v dalších členských státech. Pamatujte ale na to, že se smluvní podmínky vztahují pouze na základní lékařské ošetření. Vždy platí pravidla dané země, ve které lékařské ošetření podstupujete. Platí si místní obyvatelé některé druhy léků sami? Pak je budete platit z vlastní kapsy i vy. V některých zemích je spoluúčast pacientů poměrně vysoká, takže i při cestování po Evropě se vám vyplatí sjednat cestovní pojištění do zahraničí.

 

Evropa, en.wikipedia.org Výsek mapy Evropy

 

Cestovní pojištění vyřídíte během několika minut

Pár stovek navíc na kvalitě své dovolené nepoznáte, ale v případě nemoci či úrazu to rozhodně poznáte na svojí peněžence. I na dovolené si můžete podvrtnout kotník, dostat úpal či se jinak poranit. Mnohonásobně to platí, pokud jedete do zahraničí sportovat byť jen rekreačně. Jak si pojištění sjednáte? Na výběr máte z několika možností.

- Sjednejte si cestovní pojištění online a získejte slevu až do výše 10 %. Dobu pojištění si volíte sami a vše máte vyřízeno během několika málo minut.

- Smlouvu můžete uzavřít také po telefonu na bezplatné lince.

- Nebo zajít osobně na pobočku.

Cestujete s celou rodinou? Pak vás cestovní pojištění vyjde ještě levněji. Všechny členy rodiny můžete pojistit již od 44 Kč na den. Myslete na svou bezpečnost a nenechte si zkazit dovolenou nepříjemnými výdaji navíc.

 

řeka Hudson, en.wikipedia.org Airbus A-320  nouzově přistál na řece Hudson po  střetu s hejnem hus (rok 2009, USA)

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 09.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.