Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair kvůli příručním zavazadlům na palubě létá se zpožděním, zlevní proto odbavená zavazadla a zvýší váhový limit

Cestující si berou sebou menší kufry, které lze mít na palubě letounu zdarma. Takových pasažérů je už ale příliš a zavazadla se díky malému úložnému prostoru stěží vejdou na palubu. Tím vším se pak zdržuje odlet letadla.

 

V současnosti i u nejnižšího tarifu irský dopravce umožňuje vzít si na palubu 2 příruční zavazadla, která jsou zahrnuta v  ceně letenek.

 

 

Dopravce dnes oznámil, že u zavazadel přepravovaných v nákladním prostoru letounu zvýší váhový limit na 20 kg z původních 15 kg a zároveň sníží poplatek na 25 eur (cca 650 korun) z 35 eur.

Nová zavazadlová pravidla začnou platit od listopadu 2017. Od tohoto data se také omezí možnost cestovat se dvěma příručními zavazadly zdarma. Nově to bude možné jen pro ty cestující, kteří si zakoupí tarify Plus, Flexi Plus, Family Plus. Ostatní pasažéři budou muset jít na palubu jen s jedním zavazadlem.

Vložil/a: Daniel Česák 06.09.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.