Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair: Nová linka z Prahy do Košic a kyperského Paphosu

Během srpna začnou z ruzyňského letiště létat dvě nové přímé linky společnosti Ryanair, jedna bude směřovat do Košic a druhá do Paphosu na Kypru.

 

 

 

 

Irský dopravce tak bude konkurovat ČSA, které po zrušení omezení obnovily v polovině června pravidelnou přímou linku mezi Prahou a Košicemi.

Ryanair už zahájil prodej letenek, ceny za jednosměrný let do Košic začínají na 840 Kč. Irský dopravce bude létat na zmíněné lince 2x týdně, nasadí na ni letoun Boeing 737-800 pro 189 cestujících.

 

 

Mezi naším hlavním městem a kyperským Pafosem pravidelná linka dosud nebyla k dispozici. Nový spoj tak rozšiřuje stávající nabídku letů na Kypr, které doposud směřovaly pouze do Larnaky.

 

                 
        Letenky do obou destinací můžete rezervovat na webu aerolinky Ryanair zde.        
                 

 

 

 

     
    Čtěte také:
   

Maximální rychlost letadel Airbus a Boeing

   

Vyhlídková terasa - Letiště Václava Havla Praha

     


Vložil/a: Daniel Česák 27.06.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.