Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair spojí Bratislavu s tureckým Dalamánem. Cena zpátečních letenek od 2 040 Kč

Nízkonákladovka Ryanair dnes oznámila spuštění nové přímé linky na trase Bratislava - Dalaman. Zahájení letů je naplánováno na 28. června 2018 při frekvenci 1x týdně (čtvrtek).

 

„Ryanair dnes s potešením oznamuje svůj vstup na turecký trh, zezačátku s dvěma linkami z Dalamanu do Bratislavy a Dublinu, které spustíme koncom června. Linky budou v provozu jednou týdně, jsou součástí našeho letního letového řádu 2018 a letenky je možné už dnes zakoupit na webu ryanair.com,“ potvrdil David O′Brien z Ryanairu.

 

   
                                 Nové trasy Ryanair z/do Turecka
                                 Dublin – Dalaman – Dublin (jednou týdně)
                                 Bratislava – Dalaman – Bratislava (jednou týdně)                                                               
 

 

„Při této příležitosti dáváme do prodeje letenky za cenu 39,99 €  (za jednosměrnou letenku) na lety v červnu, které je možné si rezervovat na webu Ryanair.com do páteční půlnoci (16. března),“ doplnil O′Brien.

 

 

„Letecká spoločnost Ryanair bude z Letiště M. R. Štefánika provozovat během tohoto léta až 25 pravidelných linek, což je historicky najvyšší počet pravidelných spojů od začátku působení Ryanairu na Slovensku od roku 2005,“ řekl generální ředitel a předseda představenstva Letiště M. R. Štefánika Jozef Pojedinec.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.03.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.