Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair začne létat na Ukrajinu! Irská aerolinka oznámila 15 nových linek včetně cen letenek, které jsou již v prodeji od 253 Kč / jeden směr

Aerolinka Ryanair vstupuje na druhý pokus do ukrajinského vzdušného prostoru. Tam směřoval nízkonákladový irský dopravce už minulý rok, nakonec se ale nedohodl s letištěm Kyjev kvůli výši poplatků.

 

 

 

Od konce října 2018 začnou létat Boeingy 737-800 dopravce Ryanair z Kyjeva a ze Lvova, nabídne celkem 15 nových spojů. Pro české cestující bude nejbližší spojení z Bratislavy do Kyjeva Borispol, dále pal z Krakova do Kyjeva nebo Lvova, z Vratislavi do Kyjeva.

 

       Příklad rezervace letenek Bratislava - Kyjev a zpět

 

Ryanair přichází na trh, kde už účinkuje z nízkonákladových dopravců maďarský Wizz Air. Zájem o vstup měla společnost už loňský rok, když Ukrajině skončila povinnost víz do schengenského prostoru, ale nakonec jednání selhala.

 

                             Nové trasy:

        Odlet z Kyjeva Odlet z Lvova  
        Barcelona Krakov  
        Bratislava Varšava  
        Vratislav Düsseldorf  
        Varšava Memmingen  
        Krakov Londýn  
        Poznaň    
        Gdaňsk    
        Vilnius    
        Stockholm    
        Londýn    
             

 

 

Zdroj: corporate.ryanair.com

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.03.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.