Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Rychlá a spolehlivá přeprava balíků

letadlo, en.wikipedia.orgPřeprava balíků již není otázkou několika dlouhých týdnů, jak tomu bylo v minulosti. V dnešní době můžete své balíky doručit do pár dnů, a to i v rámci mezinárodního měřítka. Přeprava je opravdu rozvinutá a nabízí možnosti, jako nikdy předtím. Emons je společností, která moc dobře ví, jak na kvalitní zprostředkování všech možných přepravních služeb. Důležitá je v tomto případě spolupráce se zahraničními přepravci, a tu má Emons dokonale pod kontrolou. Mezinárodní spedice je tedy na výtečné úrovni, z čehož pro Vás vyplývá jediné – přeprava balíků pomocí kurýrní služby Emons je spolehlivější, rychlejší a kvalitnější než kdy jindy.

Není balík jako balík

Balík je poměrně široký pojem. Dá se poslat tisíci způsoby, může mít jakoukoliv podobu. Jaké balíky a jakým způsobem můžete zasílat?

 

Vlak, en.wikipedia.org Přeprava, en.wikipedia.org
   

Expresní zásilka – Zásilka, která spěchá do cíle. Potřebujete, aby Váš balík došel co nejdříve? Připlaťte si za tuto službu, díky které bude zásilka u adresáta ještě dříve, než se vůbec nadějete.

Přeprava nadměrného zboží – Ne vždy je balík tvaru dokonalé krychle s ideálními rozměry. Občas je potřeba poslat i něco, co je zkrátka objemnější a náročnější na přepravu. Ani to ale není díky moderním způsobům přepravy problémem.

Vysokohodnotný balík – Má zásilka velikou hodnotu? Samozřejmostí bude kompletní přepravní doklad a také co nejrychlejší potvrzení o doručení.

Kurýrní balík – Nechejte vyzvednout svou zásilku kurýrem u sebe doma anebo ve firmě.

letadlo, en.wikipedia.org přeprava, en.wikipedia.org  

Přeprava balíků je realizována nejenom silniční, ale také leteckou a námořní přepravou. Je tedy jedno, kde se nachází cíl Vašeho balíku. Emons totiž dokáže vždy vymyslet ideální postup, který bude nejrychlejší a přitom nejvýhodnější. Nechejte si tedy zprostředkovat přepravní služby někým, na koho je v tomto oboru opravdu spolehnutí.

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!