Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

S easyJet do Francie, nejen na oslavy Bastille Day

EasyJet, evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům levné prázdninové cestování do centra Francie - Paříže. Cestu do francouzské metropole můžete spojit s velkolepou oslavou Bastille Day, která je vždy 14. července.  Levné letenky do Paříže pořídíte již od 679 korun.


S easyJet si můžete zpříjemnit začátek prázdnin cestou do Francie. Svůj výlet navíc můžete spojit s oslavou jejich národního svátku Bastille Day 14. července, kdy si Francouzi připomínají pád Bastilly dne 14. července roku 1789 a začátek Velké francouzské revoluce. Oslavy budou v Paříži vidět na každém rohu. Naplánována je každoroční vojenská přehlídka, ale i pouliční stánky, kapely a taneční parkety. „Bastille Day je jeden z nejvýznamnějších francouzských svátků v roce.

Vložil/a: Daniel Česák 08.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.