Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Získejte slevy     

Sleva 10% na letenky přes Skypicker

sleva, www.radicestujeme.euBrněnská společnost Skypicker se rozhodla poděkovat za pro ni velice úspěšný rok všem cestujícím a nabídnout jim slevu 10 € na všechny letenky nad 100€ a více (nebo ekvivalent v ostatních měnách). Sleva je platná do 31. 1. 2016. Odkaz na slevu zde.

 

Přínos vyhledávače Skypicker: Vyhledávání Je postaveno na odlišném přístupu. Zájemce o letenku u tradičního vyhledávače ve formuláři vyplní datum, místo odletu a příletu a následně se mu zobrazí co nejrelevantnější výsledky. Skypicker zobrazuje letenky do všech lokalit ať už na mapě i s cenou, nebo ve výpisu. Stačí mít na mapě či formuláři vyznačené místo odletu. Rozdíl pro zákazníka, který využívá služeb Skypickeru  je v tom, že si vybírá podle aktuální nabídky z nejlevnějších letenek do různých destinací a nezáleží mu tedy ani tak na cíli letu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.