Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Soutěžte s Germanwings o letenky a jiné ceny

letadloGermanwings od 1.ledna spouští soutěž o letenky do mnoha evropských metropolí a poukazy na ubytování v hotelu. Je možné vyhrát také poukazy na vypůjčení auta. Kromě toho losuje Germanwings také audio průvodce firmy Geophon určené k objevování různých evropských metropolí jako je Barcelona, Drážďany, Řím, Vídeň, Londýn aj.

Každý den získávejte hodnotné ceny v interaktivním adventním kalendáři na www.germanwings.com

Za každými dvířky v kalendáři se ukrývá otázka, kterou je nutné zodpovědět. Kdo správně odpoví, může se zúčastnit denního losování. 24. prosince, potom proběhne losování o hlavní výhru. Každý, kdo se chce zúčastnit soutěže o hlavní cenu, musí správně odpovědět na všech 24 otázek. Jednotlivá dvířka kalendáře lze dodatečně kdykoliv otevřít. Avšak není možné se zúčastnit her již uplynulých dní.

Vložil/a: Daniel Česák 09.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.