Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Tři nové destinace, tři kontinenty v jednom dni

DUBAJ, SAE, 27. března 2017 – Letecká společnost Emirates včera slavnostně spustila tři nové lety, které bude obsluhovat její vlajková loď Airbus A380. Dvoupatrová letadla poskytující prvotřídní servis ve třech zákaznických třídách budou operovat na trase Dubaj – Sao Paulo, Casablanka a Tokio Narita.

Po zahájení provozu do těchto třech destinací je Emirates první leteckou společností, která obsluhuje pravidelné lety A380 v Latinské Americe a severní Africe. Zapojení letadla A380 při letech do Sao Paula mimo jiné připomíná 10 let od zahájení letů společnosti Emirates do Brazílie. Ty odstartoval denní let mezi Dubají a Sao Paulem v říjnu roku 2007. Lety na letiště Narita byly již dříve obsluhovány letadly A380. Znovuzavedení jejich služeb a zvýšení kapacity na této trase reaguje na rostoucí poptávku na lety mezi Japonskem a Dubají. V neděli brzy ráno z Dubaje odstartoval let EK318 do Japonska na letiště Narita, následován letem EK751 do Casablanky a letem EK261 do Sao Paula.

Cestovatelé a fanoušci populárního a ikonického letadla A380 společnosti Emirates tak nyní budou mít více příležitostí, aby si tato kultovní letadla užili. Emirates jimi nově létá do 49 destinací na šesti kontinentech. Airbus A380 nahrazuje na všech třech trasách Boeing 777. A380 může přepravit až 515 cestujících a osm tun nákladu. S provozem nových strojů jsou nabízeny tři třídy pro cestující – první třída, byznys a ekonomická třída s nadstandardní nabídkou při přepravě zavazadel (do 50 kg v první třídě, 40 kg v byznys třídě a až do 35 kg hmotnosti v ekonomické třídě).

Všichni cestující první třídy v letadlech A380 u společnosti Emirates se mohou těšit na klidné a luxusní pohodlí v prostorných sedadlech a na jedinečné palubní spa. Cestující z první a byznys třídy mohou ochutnat skvělé kanapky a koktejly v populárním palubním lounge baru a pasažéři ve všech třídách se mohou těšit na gurmánskou kuchyni. Na všech letech obsluhovaných stroji A380 lze využít palubního systému „ice“ s více než 2 500 kanály a připojením Wi-Fi.

Vynikající služby na palubě letadel A380 společnosti Emirates jsou doplněny také komfortem a nabízenými službami v odbavovacích halách na letištích. Síť 40 salónků Emirates nacházejících se na velkých letištích po celém světě je navržena s důrazem na detail a výjimečný servis pro zákazníky.

Emirates je největším světovým provozovatelem letadel A380 – v současně době léta s 94 stroji tohoto typu a plánuje uvést do provozu dalších 48 letadel. Od roku 2008 Emirates přepravila na vlajkové lodi své letecké flotily více než 65 milionů cestujících.

Letenky je možné rezervovat on-line prostřednictvím www.emirates.com nebo prostřednictvím autorizovaných cestovních kanceláří.

Vložil/a: Daniel Česák 27.03.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.