Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

TZ: Germanwings odstartovali rezervace letů v zimním letovém plánu

Zimní cesty lze rezervovat na www.germanwings.com od 13. dubna 2011

Léto ještě ani nezačalo, ale milovníci výhodných akcí mohou začít již teď plánovat svoji zimní dovolenou. Nízkonákladová letecká společnost Germanwings ve středu 13. dubna 2011 odstartovala na svých webových stránkách www.germanwings.com rezervace v rámci zimní ho letového plánu. Od této chvíle je možné rezervovat lety pro období od 31. října 2011 do 24. března 2012. Při zahájení rezervací poskytuje společnost nejvýhodnější ceny.

V nabídce zimního letového plánu Germanwings jsou jak destinace v jižní Evropě, tak i letiště, jako např. Salzburg, Klagenfurt nebo Friedrichshafen, odkud jsou dostupná oblíbená lyžařská střediska.Vložil/a: Daniel Česák 19.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.