Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

TZ:Poznejte s easyJet pravé umění uprostřed Amsterdamu

EasyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost povánočního výletu do Amsterdamu, kde se koná veletrh současného realistického umění. Tento rok probíhá veletrh od 19. do 22. ledna 2012 v prostorách amsterdamského terminálu. Levné letenky do Amsterdamu pořídíte s easyJet již od 579 korun.


Veletrh umění se v Amsterdamu koná již podeváté a k vidění jsou zde zejména skvosty současného realistického figurativního umění. Až 34 renomovaných galerií z Holandska i ze zahraničí na veletrhu prezentuje a prodává díla holandských a mezinárodních umělců, kteří se zaměřují na figurální realismus v malířství a sochařství. Na veletrhu bude vystavovat také Wackers Academy Amsterdam, která se přímo zaměřuje na tradiční figurální výtvarnou výchovu. Učitelé a studenti tu představí své umělecké ukázky a obohatí program o zajímavé workshopy.

 


„Nezáleží na tom, zda dáváte přednost konzervativnímu umění nebo naopak máte rádi trochu té výstřednosti. Na amsterdamském veletrhu umění se bude líbit každému. Nabízíme zákazníkům výhodné nabídky letů, ale také hotelového ubytování. Naším tipem je zarezervovat si vše najednou, abyste se nemuseli dále o nic starat a mohli si užívat skvělého výletu. V tomto termínu jsou naše letenky k dispozici od 579 korun,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.
Celý veletrh pořádá Nadace Fair, zastoupená Rutgerem Brandtem (Galerie Mokum) a Erikem Hermidem (Enterprise a umění). Otevřeno je od čtvrtka 19. ledna do neděle 22. ledna 2012 denně od 11 hod. do 19 hod. Cena základního vstupného pro dospělého člověka je 12 EUR (lze uplatnit slevu na dítě, studenta a seniora).

Vložil/a: Daniel Česák 01.12.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.