Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

TZ:Vyražte na lyžovačku do italských Alp s easyJet

EasyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům skvělou příležitost, a sice zalyžovat si v italských Alpách, kousek od Milána. Pár kilometrů odtud se například nachází lyžařské středisko Bormio, které je pověstné zejména slunečným počasím a pyšní se nejlépe upravovanými sjezdovkami z celé Evropy. Nejlevnější letenky do Milána pořídíte již od 609 korun.


Druhé největší italské město Miláno není jenom městem módy a byznysu. Kousek od Milána se totiž rozprostírají pověstné italské Alpy, které jsou zárukou rozsáhlých lyžařských areálů a prvotřídně upravených sjezdovek. S easyJet tak můžete v lednu zaletět do Milána na pořádnou zimní lyžovačku. Pohádkové lyžařské středisko Bormio, ležící pár kilometrů od Milána, které uchvátí zejména svým kvalitním zázemím a sjezdovkami jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. K dispozici je zde přes 50 km sjezdovek, 14 vleků a několik lyžařských škol. „Zima je jako stvořená pro skloubení cestování a sportovních radovánek. S easyJet můžete letět do Milána, které je přímo na dotek od italských Alp. Levné letenky do této italské metropole si můžete zarezervovat již od 609 Kč,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

 


Dospělí zde dají za jednodenní skipas 37 EUR, za šestidenní 168 EUR. Pro děti stojí skipas na den 31 EUR, na šest dnů pak 124 EUR. Bormio však není jen lyžařským skiareálem. Je to krásné, středověké, lázeňské město, kde se dá skvěle odpočívat a relaxovat. „Kdo si bude chtít od lyžování na chvíli odpočinout, určitě ho uchvátí krása a klid městečka Bormio. Ti z vás, kteří by ovšem chtěli vyrazit na nákupy a za pestrým kulturním vyžitím, jasnou volbou je nedaleké Miláno, které si každý hned zamiluje,“ dodává Verena Keimer. Více se o levných letenkách s easyJet do Milána můžete dozvědět na www.easyJet.com nebo na Facebooku.

Vložil/a: Daniel Česák 29.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.