Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

TZ: Wizz Air otevírá svoji 14. základnu ve Vilniusu v Litvě

Wizz Air, největší nízkonákladový přepravce ve střední a východní Evropě oznámil na páteční tiskové konferenci, že od 16. dubna zahájil svou činnost z Vilniusu, celkově již 14. základny společnosti.

Wizz Air otevírá základnu s jedním letounem Airbus A320, který bude létat na celkem 8 nových pravidelných linkách na letiště Cork (Irsko), Londýn-Luton a Doncaster-Sheffield (Spojené království), Eindhoven (Nizozemsko), Barcelona (Španělsko), Řím-Fiumicino a Milán-Bergamo (Itálie) a Stockholm Skavsta (Švédsko).

Nová trasa

Četnost

Lety od

Londýn-Luton

Cork

Eindhoven

Stockholm-Skavsta

Milán-Bergamo

Řím-Fiumicino

Barcelona

Doncaster-Sheffield

5×týdně

2×týdně

2×týdně

3×týdně

2×týdně

3×týdně

2×týdně

2×týdně

17. dubna 2011

16. dubna 2011

18. dubna 2011

16. dubna 2011

17. dubna 2011

16. dubna 2011

18. dubna 2011

17. dubna 2011

Na všechny lety je možné si již zakoupit letenky na wizzair.com, a to za cenu začínající na 78 LTL (cca. 550 Kč) za jednosměrnou letenku včetně všech poplatků.

„Na litevské trasy jsme ještě před otevřením naší základny prodaly již 40 000 letenek, což indikuje velkou poptávku po levném cestování s Wizz Air. Wizz Air je lídrem trhu v oblasti nízkonákladových letů ve všech zemích, kde má společnost svoji základnu. Předpokládáme, že stejného postavení dosáhneme i v Litvě,“ uvedl Jozsef Varadi, generální ředitel Wizz Air.

Vložil/a: Daniel Česák 18.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.