Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ubytování v centru Českých Budějovic

Foto, cs.wikipedia.orgS příchodem teplých dnů mnozí z nás začínají pomýšlet na dovolenou. Důležitým aspektem při výběru destinace často bývá vzdálenost, která dovolené dodává na exotičnosti. Mnozí z nás přitom ještě neobjevili ani krásy České republiky, příkladem za všechny můžou být České Budějovice. Ke kvalitnímu prožití ať už volných dnů či například pracovní cesty je potřeba zvolit vhodné ubytování. Takové v centru Českých Budějovicích nabízí rodinné apartmány Zadní Mlýn.

Foto, cs.wikipedia.orgUbytování se nachází v klidném, romantickém zákoutí a to v samotném centru Českých Budějovic. Útulné pokoje jsou k dispozici od jednolůžkových až po čtyřlůžkové, všechny vybaveny sociálním zařízením, lednicí, kuchyní a televizní anténou, maximální pohodlí zajišťuje autonomní ohřev vody a centrální vytápění. Okolí přímo vybízí k romantickým procházkám a výletům, apartmány se totiž nacházejí přímo u Vltavy a zhruba 500 metrů od nich najdeme i její soutok s Malší. Přímo z pokojů se můžeme kochat výhledem na Černou věž a díky velmi příjemnému majiteli, který rád návštěvníky seznámí s historií nedalekého Zadního Mlýna, poznáme i kus místních dějin. Kromě výletů do jejich okolí – např. Českého Krumlova či Hluboké nad Vltavou nabízejí České Budějovice také bohaté kulturní, historické a sportovní vyžití.

 

Foto, en.wikipedia.org Foto, en.wikipedia.org
Foto, en.wikipedia.org Foto, en.wikipedia.org
Český Krumlov  

 

Pokud tedy hledáte pěkné ubytování v Českých Budějovicích, ať už pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt nebo pracovní cestu, krátkodobé či dlouhodobé setrvání určitě nebudete zklamáni. Komfortní, útulné a pohodlné pokoje, parkování pár metrů od apartmánu, ubytování v samotném historickém centru Českých Budějovic, krásná příroda v okolí – lepší podmínky pro příjemně strávený pobyt už ubytování nabídnout nemůže.

 

Foto, cs.wikipedia.org Foto, cs.wikipedia.org
České Budějovice  
Vložil/a: Daniel Česák 09.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.