Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Užijte si pořádnou lyžovačku v Rakousku

Zima, en.wikipedia.orgI když je v nížinách sníh téměř vzácným statkem, v rakouských střediscích je ho ale dostatek a doslova vybízí k pořádným zimním radovánkám. Lyžařských středisek v Rakousku je celá řada, dle oficiálního hodnocení se v první top 5 umístila střediska Ischgl, Saalbach, Obertauer, Mayrhofen a Kitzbühel - Kirchberg. Rakousko patří k významným turistickým destinacím a to platí dvojnásob právě v zimním období, kdy davy lidí míří na svahy za kvalitním sněhem. Právě pohádková krajina a vysokohorské terény dělají z Rakouska nejoblíbenější cíl cestovatelů.

 

Hory, www.radicestujeme.eu Hory, en.wikipedia.org
Saalbach Kitzbühel

 

Slunečné lyžařské středisko Nassfeld

Hory, en.wikipedia.orgSlunečné středisko Nassfeld patří dle našeho názoru k jednomu z nejkrásnějších lyžařských středisek v Rakousku, byť se v žebříčku oficiálního hodnocení umístil na čtrnáctém místě. Čím je zimní středisko Nassfeld tak zvláštní? Je to právě počet slunečných dní v roce, jež toto středisko činí výjimečným. Nassfeld se pyšní 300 slunečnými dny v roce, a tak se na něj pohlíží jako na nejslunečnější středisko v celém Rakousku.

Kromě sluncem prozářené oblohy disponuje středisko Nassfeld sto deseti kilometry dokonale upravených sjezdovek a osmatřiceti lanovkami nejrůznějších druhů. Dovolenou v Nassfeldu nemusíte absolvovat pouze v zimním ročním období, toto slunečné středisko nabízí vyžití pro celou rodinu i v letních měsících.

 

Hory, en.wikipedia.orgNassfeld

 

Ubytujte se tam, kde zní rodný jazyk

Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost ubytovat se v apartmánech českého majitele. Užijte si dovolenou v Nassfeldu na maximum a využijte při tom českého zázemí od BookNassfeld.cz, které navodí příjemnou atmosféru k odpočinku po aktivně prožitém dni. Ve středisku Nassfeld naleznete devatenáct luxusních apartmánů, jež jsou plně vybaveny a zařízeny. Užijte si dovolenou na svazích a vychutnejte si bájně krásnou krajinu Rakouska.

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.