Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Užijte si pořádnou lyžovačku v Rakousku

Zima, en.wikipedia.orgI když je v nížinách sníh téměř vzácným statkem, v rakouských střediscích je ho ale dostatek a doslova vybízí k pořádným zimním radovánkám. Lyžařských středisek v Rakousku je celá řada, dle oficiálního hodnocení se v první top 5 umístila střediska Ischgl, Saalbach, Obertauer, Mayrhofen a Kitzbühel - Kirchberg. Rakousko patří k významným turistickým destinacím a to platí dvojnásob právě v zimním období, kdy davy lidí míří na svahy za kvalitním sněhem. Právě pohádková krajina a vysokohorské terény dělají z Rakouska nejoblíbenější cíl cestovatelů.

 

Hory, www.radicestujeme.eu Hory, en.wikipedia.org
Saalbach Kitzbühel

 

Slunečné lyžařské středisko Nassfeld

Hory, en.wikipedia.orgSlunečné středisko Nassfeld patří dle našeho názoru k jednomu z nejkrásnějších lyžařských středisek v Rakousku, byť se v žebříčku oficiálního hodnocení umístil na čtrnáctém místě. Čím je zimní středisko Nassfeld tak zvláštní? Je to právě počet slunečných dní v roce, jež toto středisko činí výjimečným. Nassfeld se pyšní 300 slunečnými dny v roce, a tak se na něj pohlíží jako na nejslunečnější středisko v celém Rakousku.

Kromě sluncem prozářené oblohy disponuje středisko Nassfeld sto deseti kilometry dokonale upravených sjezdovek a osmatřiceti lanovkami nejrůznějších druhů. Dovolenou v Nassfeldu nemusíte absolvovat pouze v zimním ročním období, toto slunečné středisko nabízí vyžití pro celou rodinu i v letních měsících.

 

Hory, en.wikipedia.orgNassfeld

 

Ubytujte se tam, kde zní rodný jazyk

Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost ubytovat se v apartmánech českého majitele. Užijte si dovolenou v Nassfeldu na maximum a využijte při tom českého zázemí od BookNassfeld.cz, které navodí příjemnou atmosféru k odpočinku po aktivně prožitém dni. Ve středisku Nassfeld naleznete devatenáct luxusních apartmánů, jež jsou plně vybaveny a zařízeny. Užijte si dovolenou na svazích a vychutnejte si bájně krásnou krajinu Rakouska.

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!