Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

V útrobách pražského letiště si už nezakouříte

Od května 2018 začne platit zákaz kouření ve všech vnitřních prostorech Letiště Václava Havla Praha.

Bude ukončen provoz veškerých současných kuřáckých koutků v tranzitním prostoru letiště, ale kouřit bude možné na čtrnácti vyhrazených místech venku před vstupy do budov. 

 

Pražské letiště se tak nechalo inspirovat aeroporty ve Spojených Státech, kde je takových nekuřáckých více než 600, dále pak Velkou Británií, Španělskem či Ruskem, tady všude už kouření zakázali.

 

 

 

Letiště Praha vyhodnotilo provoz provizorních kuřáckých prostor a v úvahu vzalo narůstající počet stížností cestujících. K rozhodnutí vedl vedení letiště také předpoklad nutných investic na vybudování stálých kuřáren, které splní veškeré požadavky legislativy.
 

Vložil/a: Daniel Česák 16.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.