Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Ve Velkých Karlovicích se uskuteční Filmový pohádkový les

Turistický resort Valachy ve Velkých Karlovicích chystá na neděli 12. června pro děti tradiční Pohádkový les. Začne v 10 hodin u hotelu Galik. Letošní ročník je zasvěcen filmovým pohádkám. „Malí návštěvníci tedy potkají při plnění úkolů na dobrodružné cestě kolem hotelu Galik princezny, čerty, vodníky, ale také třeba Popelku, Hloupého Honzu, Princeznu Koloběžku a další hrdiny českých filmových pohádek. Nebude chybět ani drak,“ popsal vedoucí hotelu Galik Pavel Mikula.


Pro děti budou připraveny soutěže o ceny. Masky jsou vítány – ty nejhezčí budou odměněny.

Na začátek prázdnin se mohou děti těšit na další zajímavou akci, tentokrát v termálních bazénech Horal. V sobotu 2. července tam vypukne zábavný program Letní Aquamánie.
Děti s rodiči se mohou také zapojit do turistického pochodu Letní karlovská padesátka v sobotu 16. července. Pro malé účastníky a rodiče s kočárky bude připravena zkrácená varianta trasy v délce 10 kilometrů, na které si děti budou moci také zasoutěžit.

 

   

   Hotel Galik  

Cena na noc pro dva  od 860 Kč
   

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.