Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Vydejte se do hor s novými lyžemi

Hory, en.wikipedia.orgPotřebujete přesvědčit zbytek rodiny, že by bylo moc fajn vydat se o zimních prázdninách někam na hory? Poradíme vám, jak na to. Sami budete zírat, jak je vlastně lyžování dobré pro celou rodinu. Tak za prvé bychom měli zdůraznit výsledky výzkumu z Jižní Koreje. Tamní výzkumníci zjistili, že nás lyžování dělá celkově šťastnější. Lyžaři a snowboardisté prý na svahu často zapomínají na všechno ostatní v životě a užívají si divokou jízdu. Navíc je obecně známé, že fyzická aktivita má blahodárné účinky na naše psychické zdraví. Tak sbalte zimní boty, lyže, teplé oblečení a vzhůru do boje!

V naší části Evropy trvá zima docela dlouho. Jak to tak vypadá, letos se nám obzvlášť poštěstilo se sněhem, možná zažijeme bílé Vánoce. Jenže garantujeme vám, že vám ten sníh brzy začne lézt krkem, pokud budete chodit jen do práce a domů. Když si oblíbíte aktivitu, ke které je sníh potřeba, hned na něj budete mít jiný pohled. A tou aktivitou může být právě lyžování.

Hory, en.wikipedia.org Hory, en.wikipedia.org
Zima na horách  

 

Vyzkoušejte lyže jako vánoční dárek

Výmluva mnoha lidí, že nemají lyže, je dost špatná. Před námi jsou Vánoce a sjezdové lyže jsou moc pěkným dárkem. Nemusíte za ně utratit zrovna majlant, dají se sehnat krásné použité lyže Head. Začínajícím lyžařům určitě bohatě stačí, a když to obdarovaného chytne, pořídí si pak lepší.

 

lyže head  

Head Worldcup Rebels i.Race SW SFP 13 + vázání FF Pro 11 (Head WC Rebels i.Race) 15/16  Jestli je váš blízký zapáleným lyžařem určitě mu udělají radost tyto unisex lyže ve žluto černobílé kombinaci s technologií HEAD KERS. Doporučeno pro závodní lyžaře s vynikající technikou, vhodné na příkré tratě. Cena včetně DPH 14 980 Kč.

 

 
   
lyže

 

Použité lyže HEAD i.Supershape Magnum SW + vázání Tyrolia SP 120. Lyže  Head i.Supershape Magnum  jsou dobře ovladatelná i na rozbité sjezdovce. Pohodová tolerantní lyže v kratším a středním oblouku. Skvěle drží jak na tvrdém, tak i měkčím sněhu. Cena lyží 5 999 Kč.  

 

Čím přesvědčit manželku / přítelkyni?

S úsměvem jí vysvětlete, že většina lidí vypadá lépe v lyžařském oblečení než v plavkách. V bundě se rozhodně nebude muset bát, že někdo uvidí její špek na břichu nebo celulitidu na stehnech, takže je to mnohem lepší než se odjet válet někam na pláž. Nalákat ji můžete taky na nějaké pěkné dámské lyže Head. Vysvětlete jí, že i lyžovat může stylově. A nezapomeňte se zmínit o tom romantickém výhledu z lanovky a spalování kalorií.


 
lyže  
Lyže vhodné pro dámy HEAD i.Supershape SPEED SW TFB + vázání PRX 12 S 15/16 Závodně orientované lyže za cenu 13 989 Kč včetně DPH.  

 
   
lyže  

Head Fine Thang + vázání Tyrolia SLW 9 Railflex Vynikající dámské lyže Head pro pokročilé lyžařky, které si chtějí zalyžovat komfortně a zároveň i razantně. Lyže za příjemnou cenu 5 980 Kč. Technologie: systém stabilizace lyžování – Inteligence Systém, speciální dámský flex pro pohodlné lyžování.

 

 

A pokud to nakonec nevyjde, vezměte jiného člena rodiny. Zatímco fotbal si s babičkou asi nezahrajete, lyžování je vícegenerační sport. Už tříletým dětem rodiče pořizují levné lyže a učí je sjezdovat, na druhou stranu na sjezdovce určitě potkáte i lidi důchodového věku. Jakto? Jakmile tomuto sportu jednou podlehnete, máte lásku na celý život.

 

lyže  

Unisex lyže Head iXRC 300 + vázání RF 11 BLUE v nízké cenové hladině 6 990 Kč, technologie Head Intelligence, Vázání: HEAD RF 11 (barevná kombinace: (stříbrná/modrá)

 
   
lyže  

Použité/testovací lyže HEAD i.Supershape Magnum SW + vázání PRX 12 S 13/14 Model HeadMagnum je vynikající volba i pro vyznavače carvingové jízdy. Tyto lyže naplní vaše očekávání. (barevná kombinace: černo/zelená) Cena 6 490 Kč

 
   
Lyže prodává:  P-SPORT
 
web: www.p-sport.cz  
Dolní Rokytnice 3  
Rokytnice nad Jizerou
 
Česká republika 51244  

 

 

 

 
   
Vložil/a: Daniel Česák 29.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.