Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Vyhledejte si levné letenky ve SkyPickeru

skypicker - web, www.radicestujeme.euPokud rádi levně cestujete letadly tak určitě vybíráte z nabídek low cost aerolinek. Těch se v současnosti jen v Evropě nachází několik desítek. Pomoci zpřehlednit situaci vám může web SkyPicker, kde vyhledáte velmi rychle levné letenky a zabere vám to tedy několikanásobně méně času než sledování jednotlivých webů leteckých společností.

 

skypicker - web, www.radicestujeme.eu

Výřez z hlavní stránky webu brněnské společnosti Skypicker

Přehledná interaktivní mapa na první stránce webu nabízí zadání místa vašeho odletu a příletu, města, nebo státu. Velkou výhodou systému je, že uživatelé nemusejí zadávat přesný čas odletu, příletu a vyhledávač vždy vypíše od nejlevnější varianty po nejdražší z různých low cost aerolinek.

skypicker - web, www.radicestujeme.eu

Zadejte údaje, nastavte filtry, které považujete za důležité, a systém vám vyhledá nejvhodnější varianty od nejnižších cen.

 


Vložil/a: Daniel Česák 02.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.