Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Vyhrajte s Germanwings letenky do Brazílie

Germanwings věří v získání mistrovského fotbalového titulu a vybízejí zákazníky a fotbalové fanoušky ke sdílení jejich nadšení. Se selfie fotografií pulblikovanou na www.germanwin-s.com lze vyhrát roční létání zdarma.

U příležitosti největší fotbalové události roku, Mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii, připravily Germanwings online soutěž. Pro vítěze je připravena atraktivní výhra v podobě ročního létání s Germanwings v nejkomfortnější rezervační třídě, a to v rámci celé sítě spojů. K vítězství je třeba vyjádřit svými „selfie“ “⃰ fotkami přesvědčení o vítězství německého týmu.

Germanwing věří ve vítězství národního týmu natolik, že společnost škrtla ze svého názvu druhé písmeno „g“: Germanwings se změní v germanwin_s (Německo vítězí). V online hře bude zákazníkům a fanouškům položena otázka: „Jak moc věříte ve vítězství německého týmu?“ Fanoušci budou mít poté možnost nahrát své fotky, tzv. selfies, na nichž vyjadřují nadšení a víru v německý tým. Kreativitě se meze nekladou: fanoušci se mohou obléci do německých národních barev či přebarvit své auto. Fotografie budou následně zveřejněny na webové stránce www.germanwin-s.com. Nejkreativnější fotografie vyhrává. Hlavní výhrou je „Rok létání jako šampion“. Vítěz soutěže bude mít možnost letět s Germanwings dvanáctkrát zadarmo v tarifní třídě BEST nebo SMART v rámci celé sítě spojů.

Vložil/a: Daniel Česák 10.06.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!