Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Vyhrajte s Germanwings letenky do Brazílie

Germanwings věří v získání mistrovského fotbalového titulu a vybízejí zákazníky a fotbalové fanoušky ke sdílení jejich nadšení. Se selfie fotografií pulblikovanou na www.germanwin-s.com lze vyhrát roční létání zdarma.

U příležitosti největší fotbalové události roku, Mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii, připravily Germanwings online soutěž. Pro vítěze je připravena atraktivní výhra v podobě ročního létání s Germanwings v nejkomfortnější rezervační třídě, a to v rámci celé sítě spojů. K vítězství je třeba vyjádřit svými „selfie“ “⃰ fotkami přesvědčení o vítězství německého týmu.

Germanwing věří ve vítězství národního týmu natolik, že společnost škrtla ze svého názvu druhé písmeno „g“: Germanwings se změní v germanwin_s (Německo vítězí). V online hře bude zákazníkům a fanouškům položena otázka: „Jak moc věříte ve vítězství německého týmu?“ Fanoušci budou mít poté možnost nahrát své fotky, tzv. selfies, na nichž vyjadřují nadšení a víru v německý tým. Kreativitě se meze nekladou: fanoušci se mohou obléci do německých národních barev či přebarvit své auto. Fotografie budou následně zveřejněny na webové stránce www.germanwin-s.com. Nejkreativnější fotografie vyhrává. Hlavní výhrou je „Rok létání jako šampion“. Vítěz soutěže bude mít možnost letět s Germanwings dvanáctkrát zadarmo v tarifní třídě BEST nebo SMART v rámci celé sítě spojů.

Vložil/a: Daniel Česák 10.06.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.