Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

TZ: Wizz Air vstupuje na makedonský trh

Wizz Air, největší nízkonákladový letecký přepravce ve střední a východní Evropě, na dnešní tiskové konferenci oznámil svůj vstup na makedonský trh. Od 20. června otevře novou pravidelnou linku ze Skopje na letiště Londýn-Luton. Linka bude v provozu tři dny v týdnu.

József Váradi, generální ředitel společnosti Wizz Air, k tomu řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme makedonským cestujícím nabídnout služby jako vůbec první nízkonákladový přepravce v zemi. Makedonští zákazníci tak získají přístup ke skutečně výhodným cenám spojeným se skvělými službami. Náš vstup na trh povzbudí poptávku po cestování a bude mít pozitivní vliv také na rozvoj místních podniků a růst zaměstnanosti.“

Murat Örnekol, provozní ředitel letišť TAV uvedl: „Jsme velice potěšeni, že Wizz Air přichází do Makedonie a že se rozhodl spolupracovat s letištěm Alexandera Velikého ve Skopje, které provozuje společnost TAV – hlavní provozovatel letišť. Naši cestující budou potěšeni nabídkou cenově dostupných a komfortních letů a těšíme se, že se zvýší i celkový počet cestujících.“

Letenky na nové lety už je možné zakoupit na wizzair.com s cenami začínajícími na 34,99 € za jednosměrnou letenku včetně všech poplatků.

Vložil/a: Daniel Česák 16.02.2011

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.