Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

TZ: Wizz Air vstupuje na makedonský trh

Wizz Air, největší nízkonákladový letecký přepravce ve střední a východní Evropě, na dnešní tiskové konferenci oznámil svůj vstup na makedonský trh. Od 20. června otevře novou pravidelnou linku ze Skopje na letiště Londýn-Luton. Linka bude v provozu tři dny v týdnu.

József Váradi, generální ředitel společnosti Wizz Air, k tomu řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme makedonským cestujícím nabídnout služby jako vůbec první nízkonákladový přepravce v zemi. Makedonští zákazníci tak získají přístup ke skutečně výhodným cenám spojeným se skvělými službami. Náš vstup na trh povzbudí poptávku po cestování a bude mít pozitivní vliv také na rozvoj místních podniků a růst zaměstnanosti.“

Murat Örnekol, provozní ředitel letišť TAV uvedl: „Jsme velice potěšeni, že Wizz Air přichází do Makedonie a že se rozhodl spolupracovat s letištěm Alexandera Velikého ve Skopje, které provozuje společnost TAV – hlavní provozovatel letišť. Naši cestující budou potěšeni nabídkou cenově dostupných a komfortních letů a těšíme se, že se zvýší i celkový počet cestujících.“

Letenky na nové lety už je možné zakoupit na wizzair.com s cenami začínajícími na 34,99 € za jednosměrnou letenku včetně všech poplatků.

Vložil/a: Daniel Česák 16.02.2011

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!