Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Zaleťte si z Prahy do Bangkoku za 11 490 Kč

Bangkok, en.wikipedia.orgZpáteční letenky do hlavního města Thajska Bangkoku včetně všech poplatků jsou k dispozici v termínech duben až červen 2016. Let na této trase trvá cca 13 h. Poleťte s dopravcem Turkish airlines s přestupem v Istanbulu, nebo Ukraine Airlines s přestupem v Kyjevě. Cíl letu – Letiště Suvarnabhumi (BKK) patří k největším na světě a leží 31 km východně od Bangkoku.

 

Rezervace letenek s Ukraine airlines

Rezervace letenek s Turkish airlines

 

Bangkok, en.wikipedia.orgPalác Wat Phra Kaeo

 

Bangkok, oblíbené turistické místo, kde se nachází velké množství luxusních staveb, residencí, tržišť a buddhistických chrámů. Mezi nejznámější památky patří chrám Wat Phra Kaeo, který patří do areáu Královského paláce. Je zde uložena posvátná ikona Thajska - Smaragdový Buddha. V kosmopolitním Bangkoku najdete různé kultury a národnosti: indickou čtvrť, čínské město aj.

Nabídka hotelů, hostelů, apartmánů v Bangkoku na portále booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.