Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Aplikace: Weather – předpověď počasí

AplikaceAplikace je určena pro operační systém Android. Stáhnout si ji zdarma lze na Google Play. Čekat od ní můžete novinkově též lokalizaci do českého jazyka a mimo něj i do sedmičky dalších.

 

Zjistí vám aktuální počasí a současně umožní předpovědět jeho vývoj na až pět dní dopředu, a to ve srozumitelně barevně odlišeném podání. Dokáže to i včetně dalších podrobností jako atmosférický tlak, rychlost větru a vlhkost vzduchu. Zobrazit umí rovněž i údaje o západu a východu slunce. Teplotu vám volitelně naservíruje v několika jednotkách: ° C a ° F a ° K. Místo, kde se právě nacházíte, si buď vyberete z nabídky, kterou najdete v pravém horním rohu, případně svou polohu zadáte ručně.

 

Aplikace Aplikace
   

Výhodu rozhodně znamená její jednoduchost, zůstává velmi přehledná a nabídne uživatelům naprosto intuitivní ovládání. Optimalizace se dočkala rovněž pro tablety. Data máte možnost prohlížet také v režimu offline a k dispozici dostanete i widgety.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.