Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

AQUAPARKY PRO CELOU RODINU: u nás i v zahraničí

Foto, cs.wikipedia.orgKaždý z nás ocení v horkých i zimních dnech, když se může vydovádět s ratolestmi, přáteli nebo partnerem v aquaparku. Podívejte se s námi na výběr těch, které stojí za to, jsou tuzemské nebo v dostupné dojezdové vzdálenosti v zahraničí.

 

 


Babylon, Liberec

V libereckém aquaparku, v prostředí antických kulis a stylu příběhů Julese Verna, zažijete spoustu zábavy: vyzkoušejte aquazorbing – chůzi po vodní hladině nebo tobogán ve spacebowl Tornádo a další atrakce. Svou návštěvu spojte s prohlídkou iQlandie, supermoderního science centra, absolvujete například kosmonautický výcvik nebo potkáte prvního humanoidního robota v ČR. 

 

Foto, cs.wikipedia.org

      Autor fotky: Rawac, creative commons

 

Aquapalace, Praha

Největší aquapark v ČR najdete v pražských Čestlicích. Těšit se můžete na nespočet atrakcí v podobě 3 prostor: Paláce dobrodružství, pokladů a relaxu. Milovníci čerstvého vzduchu si v horkých dnech vychutnají venkovní terasy. Celým areálem se vine 450 metrů dlouhá divoká řeka. Za příplatek si můžete vyzkoušet například přístrojové potápění.

 

Aqualand Moravia, Pasohlávky

Od roku 2013 funguje brněnský aquapark Moravia. Nabízí svým návštěvníkům 12 bazénů a 20 atrakcí. Svézt se můžete na otevřených i uzavřených tobogánech, vyzkoušet U-rampu nebo zažít sky drive: jízdu pro dva pod hvězdným nebem.

 

Vodní ráj, Jihlava

V největším aquaparku na Vysočině se můžete vydat do krytého nebo otevřeného areálu. Nebo rovnou do obou! Čekají na vás atrakce: krytý tobogán, divoká řeka, vodopády, chrliči atp. K dispozici jsou také sauny a wellness.

 

Aquaforum, Františkovy Lázně

Po těle i po duši vás pohladí návštěva Aquafora ve Františkových Lázních. Vychutnejte si tobogán, vodní skluzavky nebo vodní jeskyni. Příjemně teplá voda v jakémkoliv počasí je zaručena!

 

Tropical Island, Brand, Německo

Do aquaparku, který nikdy nezavírá, se dostanete z Prahy zhruba za 3,5 hodiny, leží 60 km jihovýchodně od Berlína. Za příplatek tu můžete i přespat: vodní radovánky tu nikdy nekončí, teplota neklesá pod 30 stupňů a vyhřát se můžete i v luxusním a v Evropě největším saunovém areálu.

Foto, cs.wikipedia.org

      Autor fotky: Technouwe, creative commons

 

Tatralandia, Liptovský Mikuláš, Slovensko

Titulem největší aquapark ve střední Evropě se pyšní od roku 2016, můžete si v něm i zasurfovat. Je vodním rájem po celý rok, ideálním místem v horkých i chladných dnech. Najdete zde 14 bazénů s mořskou, termální i klasickou vodou. Navíc se můžete nechat hýčkat v Keltském saunovém světě nebo vyzkoušet účinky Thalasso terapie.

Foto, en.wikipedia.org

     Pavel Ševela [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 

Toskana Therme, Bad Schandau, Německo

Kousek za hraničním přechodem Hřensko najdete v Bad Schandau termální lázně. Krásné prostředí, hudba nad vodou i pod ní a hra světel - budete se vznášet ve slané vodě a vychutnávat dokonalou atmosféru plnou pohody. Najdete tu dětský bazén, bazény s masážními tryskami, vířivku, sauny pro začátečníky i pokročilé a Kneippovy bazény.

Autor: Darina Kováčová* Autor úvodní fotky - By Pudelek (Marcin Szala) (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsVložil/a: Daniel Česák 23.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.