Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Beskydy lákají turisty přírodními krásami i wellness procedurami. Kam se podívat, a jak si užít dovolenou v ČR

Přemýšlíte, jakou zvolit dovolenou v této těžké době? Za zážitky a romantikou nemusíte jezdit do exotických destinací, stačí šikovně vybrat oblast v České republice, která vám poskytne klid a krásné scenérie. Přesně takovým místem jsou Moravskoslezské Beskydy. Hluboká údolí, úchvatné kopce, slunné pláně i husté lesy, to vše najdete v této lokalitě plné přírodního bohatství. Nebojte se, i když se ocitnete v srdci moravské přírody, najdete zde moderní ubytovací zařízení, jež vám zajistí perfektní komfort.

   

   

Aktivní dovolená v Horní Lomné

Ubytování Beskydy nabízí aktivní i odpočinkovou dovolenou pro rodiny, páry nebo jednotlivce. Vzhledem k atraktivitě místa se zde nachází řada ubytovacích zařízení, které vám poskytnou útočiště během vašeho pobytu. Pakliže hledáte wellnes hotel v Beskydech, který by nabízel kromě standardních služeb také něco navíc, pak zavítejte do obce Horní Lomná, kde se nachází turisty vyhledávaný hotel Pod Kyčmolem. Na tomto místě se vám dostane prvotřídního servisu. Po dlouhém výletě si budete moci odpočinout třeba ve vířivce či několika typech saun. Hotel je mimo jiné skvělou volbou v případě, že potřebujete ubytování s dětmi.

 

 

Přírodní i kulturní bohatství

Oblast Beskyd je plná přírodních památek, ale také kulturních pamětihodností. Na své si zde přijdou jak milovníci přírody a fanoušci pěší turistiky, tak nadšenci do historie. Významnými místy pro turisty jsou například Rožnov pod Radhoštěm se svým proslulým skanzenem či hraniční přechod Jablunkov známý pro svůj jedinečný folklor.

Pokud máte slabost pro vyhlídky a vysoké kopce, pak nezapomeňte vyšlápnout na Lysou horu či druhý nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd – Smrk. A když budete mít trochu toho štěstí a budete se chovat obzvláště tiše a ohleduplně, třeba zahlídnete i rysa nebo vlka, kteří se v nedávné době na území Beskyd vrátili.

Náš Tip: Na dovolenou můžete jet také do Jeseníků nebo na Vysočinu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.03.2021


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.