Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Bez práce nejsou koláče, ale bez odpočinku můžeme postrádat zdraví…

Abychom se vystříhali zdravotních problémů, je vhodné zařadit do našeho života pravidelný odpočinek. A může být jak pasivní, tak i aktivní. Co je ovšem našemu tělu milé a organismu prospěšné, jsou právě lázeňské pobyty, kde můžeme spojit odpočinek i s mírnou aktivitou.

 

 

Přijeďte za celkovou rekondicí těla i duše do jižních Čech

Lázně Aurora Třeboň v jižních Čechách uvítají klienty, kteří mají zdravotní problémy, ale i ty, kteří si chtějí jen odpočinout. V každém případě jsou tyto lázně umístěné v tichém a klidném prostředí velkého parku. Budete mít blízko i k rybníku Svět. Důležitá informace pro ty, kteří potřebují odlehčit svým kloubům: Lázně Aurora se specializují na léčbu revmatu, poúrazových a pooperačních stavů i léčbu pohybového aparátu. Nicméně během pobytu provětráte nejen tělo, ale i mysl…

Rádi byste vyrazili na lázeňský pobyt za hranice všedních dnů?

Pak se s chutí rozjeďte na Slovensko, kde lázeňské pobyty mají taktéž své kouzlo. Na jednu stranu jste v cizině, avšak na druhou stranu se skvěle dorozumíte. Navíc například lázně Piešťany jsou vyhlášenou a atraktivní lokalitou. Piešťany se nacházejí necelých osmdesát kilometrů od Bratislavy. Takže příjemně spojíte léčení s poznáváním pamětihodností hlavního města Slovenska.

Nepříjemné kožní problémy vám pomohou zmírnit lázně Smrdáky

Kdo zažívá chronická kožní onemocnění, dá nám jistě za pravdu, že lázeňský pobyt zmírňující tyto zdravotní komplikace, je vždy vítanou cestou za zdravím. A tou může být cesta do lázní Smrdáky. Název lázní vám možná může znít podezřele, avšak vězte, že jejich pojmenování se odvozuje právě od minerální vody, která obsahuje výjimečné množství sirovodíku. Smrdáky jsou menším lázeňským střediskem na západě Slovenska a ne nadarmo se jim přezdívá „Slovenské Mrtvé moře“.

Nejoblíbenější lázeňské destinace naleznete právě nyní na Spa.cz.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.06.2022


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.