Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Karlovy lázně - Největší diskotéka v Praze

Carl Spa, www.radicestujeme.eu/enPražské Karlovy lázně nejsou dnes již lázněmi, jak si je v klasické podobě představujeme. Jedná se o dům, který sousedí se známou Novotného lávkou těsně u Karlova mostu. Jako lázně tento objekt fungoval v minulosti. Později to bývala kavárna a od roku 1999 je budova využívána jako kulturní zařízení.

 

 Mapa - Karlovy Lázně, www.radicestujeme.eu/en Mapa okolí

Mapa Google - lázně

V současnosti vstupné  činní 300 kč/osoba - rok 2020


 

 


K čemu slouží

Budova Karlových lázní dnes slouží pro taneční a hudební účely. Patří k největším tanečním klubům v republice. V pěti poschodích této historické budovy postavené již na přelomu 14. a 15. století se pořádá denně hudební a taneční produkce. Každé patro je sídlem samostatného klubu a všechny se věnují jinému tanečnímu stylu. Návštěvníci tak mají možnost výběru mezi hudbou a tancem od swingu, přes klasiku až po nejnovější taneční muziku.

 

Lázně, cs.wikipedia.org Karlovy lázně - pohled z tramvajové zastávky

 

 

Prodej občerstvení u Karlových lázní

 

Program

Chcete-li navázat s Karlovými lázněmi kontakt a získat informace o programové náplni jednotlivých klubů, můžete se například zaregistrovat na facebooku. Budete tak mít k dispozici aktuální novinky a vše, co vás o Karlových lázních zajímá.

 

 

 

 

 

 Nabídka ubytování v centru Prahy – last moment.

 

 

 

 

              Pražské památky - přehled

 

 

     
  Čtěte také:  
 

Praha a deset málo známých zajímavostí

 
     

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.