Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Linky Regiojet nově dojedou až do Budapešti

Od 31. 7. Regiojet spouští novou vlakovou linku Praha - Budapešť. Na této trase bude denně provozovat dva páry spojů , které vzniknou prodloužením současné linky Praha - Vídeň. Až do Vídně tedy vlak pojede ve své stávající trase a časech.

Jízdní řád je k dispozici zde. Výjimkou je pouze 31.7., kde z Budapešti pojede pouze 1 spoj v 15:45. Od 1.8. včetně již budeme vypravovat standardně oba páry.

Na této trase bude vypravovat stejné typy tříd, jako znáte z našich pravidelných vlakových spojení (low cost, standard, relax, business).

 

         
    Čtěte také:    
   

Budapešť: vychutnejte si atmosféru města pikantních jídel ...

   
         

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.07.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.