Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Na návštěvě v Zoo Brno

Foto, cs.wikipedia.orgVidět divokou šelmu naživo v přírodě je rizikem, vidět ji v televizi pak maličko nudou. Návštěva Zoo Brno může být zlatou střední cestou a perfektním tipem na výlet pro celou rodinu. Zoo Brno má své brány otevřené 365 dní v roce, proto neváhejte a běžte strávit den mezi zvířátka.

 

 

 

 

 

Zvířata z různých kontinentů na jednom místě

Pokud chcete vidět anakondu velkou z Jižní Ameriky, bizona z lesů a prérií Severní Ameriky nebo paovci hřivnatou ze skalnatých míst Severní Afriky, nemusíte podnikat cestu kolem světa, můžete zamířit do Foto, cs.wikipedia.orgbrněnského Zoo, kde naleznete zvířata z různých kontinentů na jednom místě. Díky opravdu široké expozici můžete zjistit, jestli je zebra bílá s černými pruhy nebo černá s bílými. Můžete se dozvědět kolik toho sní hroch nebo jak to má s mravenci mravenečník. A pokud by se vám jedno zvířátko zamlouvalo více než ty ostatní, klidně může být vaše. Adoptujte si ho a navštěvujte jej pravidelně! Zejména maminky a tatínkové ocení, že nového mazlíčka tygra nemusí mít v obývacím pokoji, nýbrž jej mohou ponechat ve výběhu zdejší zahrady.

 

Komu se bude výlet sem líbit?  

Otázka komu se bude výlet do zoo líbit má velmi jednoduchou odpověď - všem. Ano, opravdu Foto, cs.wikipedia.orgvšem! Zoologická zahrada u sebe přivítá návštěvníky všech generací. Líbit se v ní bude zejména dětem, které alespoň na jeden den mohou mobily a tablety nechat doma. Ovšem perfektní výlet to bude i pro rodiče a všechny dospělé, kteří nemusí vymýšlet žádný program. Zoo jej vymyslí za ně.

Rodiče se tak spolu s dětmi mohou kochat exotickými zvířaty, hezkou přírodou i upravenými přístupovými cestičkami. Nouze nebude ani o odpočinková místa, kde mohou děti s rodiči posedět a nabrat síly k výpravě k dalšímu výběhu. Restaurace a další občerstvení je o hladu a žízni nenechají. Když k tomu přidáte i dětská hřiště a další služby pro návštěvníky zjistíte, že v Zoo Brno vám nic chybět nebude. Proto můžete strávit celý den s rodinou mezi exotickými zvířáty.

 

 

Foto, cs.wikipedia.org

Na návštěvu do zoo se dostanete autem, kdy využijete velké parkoviště, přijet můžete i autobusem, tramvají a trolejbusem.   Zjistíte, že i pouhý jeden den může být nezapomenutelným zážitkem.

 

 

Web: www.zoobrno.cz

Otevírací doba

         Vstupné
 

 

 

Foto, cs.wikipedia.org

 

  Ubytování poblíž

 

Beach Pub Sokolák

Cena na noc pro jednoho - 630 Kč
  Cena pro dva na noc - 1 212 Kč
 

Alfa Panorama Brno

Cena na noc pro dva - 1 174 Kč

 

Přehled všech Zoo u nás + mapa, kde se nachází.

 

 

 

   
  Čtěte také:
 

Velká jezera a přehrady na Jižní Moravě

 

Kam zajít v Brně?

   

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 09.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.