Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Sirné lázně Ostrožské Nové Vsi

cs.wikipedia.orgNedaleko Uherského Hradiště se rozkládá ospalé městečko Ostrožská Nová Ves, kde jsou již od roku 1903 provozovány sirnaté lázně. Tam lidé jezdí nejen za léčbou onemocnění kůže, kostí a svalů, ale i se jen tak rekreovat.

Tato obec nabízí kromě lázní i další turistické atrakce, jako je přírodní památka „lázeňské mokřady“, či archeologické naleziště. Okolí je též známé svým včelařstvím vinařstvím.

 

 

Web obce: www.onves.cz

 Web lázeňského zařízení: www.laznenovaves.cz


Lázně v Ostrožské Nové Vsi nabízejí možnost ubytování hned na několik způsobů. Všechny zahrnují polopenzi a volný vstup do bazénu a vířivek.

 

 

Relaxace pro každého – Tento krátký odpočinek je nejlevnější možností jak strávit čas v lázních, jedna osoba na dvě noci již od 1 460 korun. V ceně je navíc zahrnuto zapůjčení holí na Nordic Walking.

Víkendový pobyt – Tato rezervace zahrnuje i sirnou koupel, saunu a klasickou masáž, navíc při vstupu podstoupíte lékařskou konzultaci. Cena za dva dny na osobu pak vychází od 2 340 korun.

Malý lázeňský relax – Tak tohle je o třídu vyšší pobyt. Po absolvování vstupní lékařské konzultace se vám otevřou dveře hned na čtyři lázeňské procedury: sirnou koupel, klidovou pomerančovou koupel, klasickou masáž a aromatickou masáž z devatera kvítí. Tato třídenní pohoda vás vyjde na 3 600 – 3 930 korun za osobu na tři noci.

Prodloužený víkend – Opravdový luxus zažijete jedině s prodlouženým víkendem. Již od 3 650 korun za osobu na tři noci, a po absolvování vstupní lékařské konzultace, si můžete dopřát hned pět relaxačních procedur dle vaší volby (ať již zvolíte masáže, koupele, zábaly, či cokoliv jiného), a navíc vás na pokoji přivítá láhev sektu.

 

Nezapomeňte však na jednu věc. I když se jdete zrelaxovat do lázní, neopomeňte ani krásnou přírodu v okolí Ostrožské Nové Vsi, a i samotná kultura tohoto městečka, do které patří kupříkladu nádherné, ručně malované kraslice, je okouzlující a stojí za lepší poznání.

 

    Ubytování v této lokalitě přes booking.com

Uherské Hradiště

 

Přehled českých a moravských lázní
 

 Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.