Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Udělejte si jarní dovolenou v Česku!

Čechy krásné, Čechy mé. Jednoho by napadlo, proč jezdit do zahraničí, když i naše domovina skrývá tolik krásných míst.

 

Prvenství v žebříčku těch nejoblíbenějších drží Adršpašsko – teplické skály, skalní město a Národní přírodní rezervace v jednom, která vám stoprocentně učaruje. Stejně jako spoustě filmařů. Točila se tu třeba i známá pohádka Třetí princ.

 

Skalní útvar "Starosta a starostová", Adršpašsko – teplické skály


Dovolená na Šumavě

Máte rádi hluboké lesy, nebo přímo pralesy? V tom případě pro vás bude jako stvořená dovolená na Šumavě. Vyrazte třeba do Boubínského pralesa s kouzelným Boubínským jezerem nacházejícím se v nadmořské výšce 920 metrů nad mořem. I toto překrásné a velmi fotogenické místo vás rozhodně nenechá chladnými. Za návštěvu ale stojí i vrchol Boubína s 21 metrů vysokou rozhlednou.

 

Pohled na oblast Boubínský prales

Zdroj: Chmee2, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons


Hotely, penziony i apartmány

Ubytování na Šumavě, to jsou spolku s klasickými hotely také kouzelné penzionky s domácí atmosférou i luxusní apartmány. V Železné Rudě, Horní Plané, Kašperských horách a dalších místech. Velké oblibě se ale těší i wellnessové jarní pobyty.

Vyrazte za wellness

Naprosto neodolatelná pohoda vás čeká třeba v Hotelu Francis Palace ve Františkových lázních. Kde budete moci volně využívat saunový svět, fitness, bazén i vířivku. A k tomu si dopřát řadu slastných procedur. Velmi lákavě zní i wellnesový pobyt v Beskydech ve Spa Hotelu Horal. I zde budete mít neomezený vstup do fitness, relaxačního bazénu a wellness centra. Udělat si ale můžete i výlet za povzbuzením do Karlových Varů. O vzpruhu vašich smyslů se budou pokoušet v tamním hotelu Lafonte. A soudě podle nabídky procedur, jimiž toho zamýšlejí dosáhnout, mají velkou šanci na úspěch.

Vybírejte na Hotel.cz

Všechny tyto balíčky a spoustu dalších najdete na serveru Hotel.cz, který sdružuje většinu českých, slovenských ubytovacích zařízení. Jako výchozí bod vašich toulek po Česku je proto přímo ideální. Při cestách po Česku zkrátka rezervujte "ubytování na Hotel.cz".

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.03.2022


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.