Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Cestujeme s jistotou

Cestování a trávení času v jiném než domácím prostředí představuje pro mnohé z nás ideální variantu odpočinku. Návštěva cizích, námi dosud nepoznaných míst znamená nejen pěkné vzpomínky, nýbrž i seznamování s jinými lidmi a získávání znalostí jiných kultur. Abychom se mohli plně ponořit do krás cestování a nemuseli se nechat ovládat jakýmikoliv obavami, je dobré mít uzavřené pojištění na cesty.

Zvolte si jedničku v cestovním pojištění

Při hledání cestovního pojištění, případně cestovního připojištění, budete nejspíš vycházet z vámi preferovaných předpokladů a nevyhnete se srovnání cestovního pojištění. Co by vás mělo především zajímat, je, na které země se dané pojištění vztahuje, na kolik korun vás vyjde jeden pojištěný den, co všechno konkrétní pojištění zahrnuje, případně i to, na jak dlouhou dobu ho lze sjednat. Určitou výhodou pro vás zřejmě bude i fakt, že se pojištění dá uzavřít online. Neslevujte ze svých nároků na pojištění. Odborníci z www.Top-pojištění.cz nabízí k stávajícím službám nový produkt, flexibilní variantu cestovního pojištění a připojištění nejen v rámci cestování po Evropě, nýbrž po celém světě.

 

Top cestovní pojištění osloví turisty i workoholiky

Top cestovní pojištění disponuje mnoha atributy. Lze ho uzavřít již od jedenácti korun na den. Tak malá částka vám zajistí potřebný klid a jistotu na cestách. Nabízí slevy pro pojištění a připojištění rodin a studentů. Netýká se pouze turistů toužících poznat daleké země, nýbrž i lidí cestujících z ryze pracovních důvodů. A nebojí se ani pojištění osob milujících extrémní sporty.

 

Vybírat můžete ze tří variant cestovního pojištění

Jak už bývá zvykem u profesionálů, i zde se setkáte s možností výběru. Cestovní pojištění Start, Medium a Top představují alternativy, z nichž si vybere nenáročný vyznavač plážového slunění s občasným protažením při golfu i aktivní sportovec s hlavou v oblacích při náročném výstupu na skalní vrcholy. Jednotlivé tarify se liší výší limitu pojištění na léčebné výlohy a asistenční služby, rozdíly jsou v pojištění úrazovém, v pojištění zavazadel či v pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.06.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!