Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Chcete strávit příjemnou velikonoční dovolenou v Česku? Víme, kam se podívat

Březen je oblíbeným obdobím všech milovníků přírody, protože se po dlouhé a tmavé zimě mohou pomalu navrátit ke svým výletům i sportovním aktivitám. Zároveň přichází čas na kratší dovolenou, kterou společně podnikají nejen páry, ale i celé rodiny s dětmi či skupiny přátel. Jaký kraj si zaručeně užijete?

   

Severní Čechy

Vzhledem k tomu, že jsme se konečně dočkali teplejších dní a slunečního svitu, je určitě dobré trávit co nejvíce času v přírodě. Z toho důvodu by velikonoční pobyty měly být koncipovány tak, abyste byli co nejblíže lesům, vyhlídkám i dalším zážitkům.

Jasnou volbou je například ubytování v Libereckém kraji, který vám nabídne nejen Jizerské hory v celé jejich kráse, ale i Lužické hory a část Krkonoš. Ať už preferujete lesní stezky, spektakulární vyhlídky ve velké výšce, romantické potoky, či třeba skály, každý si přijde na to své.

 

 

Dovolená v Libereckém kraji má však k nabídnutí i další zážitky, jejichž centrem je město. Za zmínku stojí například aquapark Babylon, zoologická zahrada, dvě vědecko-populární centra, restaurace i resorty zaměřené na wellness procedury všeho druhu. Nezáleží tedy na tom, jestli jste zastánci aktivního, nebo spíše pasivního relaxu.

Podle vašich přání

Základem všeho je přirozeně nalezení vhodné základny, z níž budete podnikat jednotlivé výlety. Nejdříve se podívejte na internet a přečtěte si tipy na nejhezčí místa v kraji. Následně si během několika málo kliknutí rezervujte vhodné ubytování na Hotel.cz.

Při samotném výběru se dočkáte pestré škály nejrůznějších výhodných balíčků služeb, z nichž vám každý poskytne trochu rozdílnou péči. Láká vás víkendový pobyt s dětmi v Babylonu, romantika v srdci Liberce na tři dny, či se zaměříte spíše na odpočinek o samotě bez lidí?

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.03.2023


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.